Technomax

Cementové pojivo pro kompletní ponoření s průměrnou rychlostí pro pokládání podlahy z porcelánového gresu a keramických obkladaček velkých formátů. Ideální pro překrývání a na výhřevné potěry. Optimální jako vyhlazovací vrstva až do 15 mm.

Použití: Podkládání absorpčních dlaždic na podlahy v exteriéru i v interiéru z neglazovaného materiálu (cotto), dvouarového (bicottura) i jednoarového (monocottura) glazovaného materiálu. Pokládání málo absorpčních nebo neabsorpčních materiálů jako jednoarový glazovaný materiál (monocottura), klinker a porcelánový gres. Pokládání přírodního kamene a mramoru, který není citlivý na vodu. Vhodné pro pokládání vyžadující prvotřídní vlastnosti, jako pokládání  průmyslových prostředích nebo při překrývání na starých keramikách nebo na výhřevných podlahách. Vodorovné vyhlazovací vrstvy, které lze zakrýt již po 12h. Maximální tloušťka 15 mm.

Podklady: cementové potěry, vápenocementové malty, beton, staré keramické podlahy, Rasolastik, Rasolastik RDY, Rasolastik ADV, Rasogum.

Základní charakteristiky: samonamáčecí, jednosložkové, vynikající opracovatelnost, nemrznoucí.

Uchovávání: 12 měsíců na suchém místě.

 Kontaktní formulář

Jméno a příjmení *:
Mobilní telefon *:
Kontaktní e-mail *:
Popis požadavků:
Položky označené hvězdičkou jsou položkami povinnými.