Techno-one

Mrazuvzdorné flexibilní lepidlo určené pro pokládku obkladů a dlažeb v interiérech a exteriérech. Pro materiály s nasákavostí od 0 %. Určeno pro všechny prostory, kde je doporučené flexibilní lepidlo. Doporučuje se použít ve vysoce zatížených prostorách, bazénech, průmyslových halách a všude tam, kde se očekává vysoké zatížení.


Doba tvrdnutí: 24 - 36 hodin
Přilnavost po 3 dnech: 1,9 N/mm2
po 28 dnech: 1,9 N/mm2
po cyklech teplo/mráz: 1,2 N/mm2
Vertikální skluz: 0 mm
Teplotní odolnost: -30°C / +100°C
Flexibilita: výborná
Spotřeba: 2,5 - 3 kg/m2
Poměr míchání: 6 l / 25 kg
Balení: 5, 25 kg

Podklad : Cementové desky, vápenocementové omítky, cementové podklady, beton, staré dlažby. Doporučená penetrace pro podklady s obsahem sádry a anhydridové betony Primer-T.

 Kontaktní formulář

Jméno a příjmení *:
Mobilní telefon *:
Kontaktní e-mail *:
Popis požadavků:
Položky označené hvězdičkou jsou položkami povinnými.

Techno-one+

Práškové pojivo s vysokým polymerickým obsahem, s vysokým výnosem (+15%), pro pokládání keramických dlaždic a obkladaček. Vhodné pro porcelánový gres, překrývání, výhřevné potěry, bazény, fasády a prostředí s intenzivním provozem. S mimořádně vysokou opracovatelností.

Použití: Pokládání absorpčních dlaždic a obkladaček v exteriéru i v interiéru, na stěnu i na podlahu, z neglazovaného materiálu (cotto), dvouarového (bicottura) i jednožárového (monocottura) glazovaného materiálu. Pokládání málo absorpčních nebo neabsorpčních materiálů jako jednoarový glazovaný materiál (monocottura), klinker a porcelánový gres. Vhodné pro pokládání vyžadující prvotřídní vlastnosti jako pokládání v průmyslových prostředích nebo při překrývání na starých keramikách v interiéru, v bazénu nebo na fasádě. Pokládání na výhřevné potěry. Pokládání přírodního kamene a mramoru, který není citlivý na vodu. Bodové lepení a vyhlazování izolačních panelů z polystyrenu, expandovaného polyuretanu, kamenné nebo skelné vaty se zapuštěním sítě ze skelného vlákna.

Podklady: cementové omítky, vápenocementové malty, cementové potěry, beton, sateré keramické podlahy a sádrokarton, Rasolastik, Rasoalstik RDY, Rasolastik ADV, Rasogum.

Uchovávání: 12 měsíců na suchém místě.

 Kontaktní formulář

Jméno a příjmení *:
Mobilní telefon *:
Kontaktní e-mail *:
Popis požadavků:
Položky označené hvězdičkou jsou položkami povinnými.