Speciální výroba

 

Výrobní závod Technoart přináší na trh dokonalé schodové stupně, bazénové tvarovky, parapetní a koupelnové desky, desky pro kuchyňské linky a barové pulty.     
Většina výrobců již dnes přechází na výrobu slinutých dlažeb s plně probarveným střepem, protože je slinutá keramika považována za materiál budoucnosti. Ve skutečnosti se jedná o uměle vyrobený kámen s mnohonásobně lepšími technickými parametry, oproti jeho předloze. Při výrobě jsou eliminovány všechny příměsi a měkké složky, tím dosahují slinuté dlažby tvrdosti podle stupnice MOHS 8 a téměř nulové nasákavosti 0,04 %. Díky formátům, které se dnes vyrábějí, jsme schopni vyrábět mnoho prvků z jednoho kusu. Výrobky Technoart výrazným způsobem rozšiřují možnosti použití slinutých dlažeb, doposud vnímaných pouze jako dlažby.

 

Speciální technologie tlakového lepení a kolorování lepidel umožňuje vytvářet různé síly materiálu např. jen v přední části. Tímto způsobem je možné vyrobit schod o síle 8 mm, s přední hranou 30 mm. Je tedy možné rekonstruovat schodiště bez nutného vybourávání nebo broušení původních schodů, při současném zachování designu masivu. Právě díky této jedinečné technologii, dokážeme ze slinuté keramiky vyrábět všechny tvarovky, které bylo dříve možné vyrábět pouze  z přírodního kamene.

 

Vysoká tvrdost, nenasákavost, mrazuvzdornost a obrovská pevnost, to jsou hlavní vlastnosti, díky kterým tento materiál můžeme použít prakticky kdekoli. Většina výrobců se soustřeďuje pouze na výrobu dlažeb, ale samotná dlaždice nedokáže pokrýt potřeby řešení všech stavebních a designových detailů. Technoart se zabývá především kompletním řešením těchto detailů za pomoci jak standardních, tak atypických tvarových prvků. Dodáváme kompletní schodiště, kuchyňské desky vyrobené na míru, parapetní a barové desky, nebo stoly a bazénové tvarovky přesně podle představ zákazníka. Výroba speciálních tvarovek Technoart používá nejmodernější počítačem řízené stroje, které umožňují zhotovit výrobky v nejvyšší kvalitě, pro dělení materiálu využívá technologii řezání vodním paprskem. Plně probarvený střep lze opracovat stejně jako přírodní materiál. Díky tomu v naší nabídce naleznete reliéfní, matné i leštěné provedení. V našem novém výrobním závodě jsme odzkoušeli počítačem řízené stroje na opracování mramoru a na základě některých úprav, a především výměny různých nástrojů, dokážeme dnes opracovat všechny druhy slinutých dlažeb.

 

Kontaktní formulář

Jméno a příjmení *:
Mobilní telefon *:
Kontaktní e-mail *:
Spam ochrana *: vložte aktuální rok (2013)
Popis požadavků:
Položky označené hvězdičkou jsou položkami povinnými.